Potrzebujesz pomocy?

Bezpłatna
konsultacja

Zadaj nam dowolne pytanie!

Zadaj nam dowolne pytania na temat wzmacniania kultury bezpieczeństwa. Nie musisz uczyć się na własnych błędach, możesz wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie. Specjalizujemy się w powstrzymywaniu cyberzagrożeń i zwiększaniu odporności czynnika ludzkiego w organizacjach na ataki cyberprzestępców. Mamy doświadczenia z organizacjami w różnej skali, od średnich do dużych firm zatrudniających po kilka tysięcy pracowników.

Naszą bezpłatną konsultację dedykujemy firmom, w których pracuje co najmniej 100 osób, ponieważ to tam nasze doświadczenie pomaga najbardziej. Nie ma znaczenia czy dopiero planujesz uruchomić program Security Awareness, czy też realizujesz już takie działania, ale osiągane efekty są dalekie od Twoich oczekiwań.

Bezpłatna konsultacja to 30 minut, które możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu związanego z czynnikiem ludzkim w cyberbezpieczeństwie! Zawsze umawiamy dogodny dla obu stron termin i dbamy o najwyższy poziom udzielanych odpowiedzi.

Jakie zadać pytania?

Warto zapytać na przykład o:

  • Jak przygotować się do wdrożenia programu podwyższającego kulturę bezpieczeństwa?
  • Jak oszacować budżet i skutecznie przedstawić go Zarządowi?
  • Jakie realne wyniki mogę osiągnąć w mojej organizacji?
  • Jak poprawić skuteczność prowadzonego programu?
  • Czy przyjęta przeze mnie strategia jest odpowiednia dla mojej organizacji?
  • Jakich narzędzi potrzebuję, aby zrealizować swoje cele?
  • Czy muszę wszystko realizować sam/sama, czy część prac mogę zlecić?

Jak umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy dogodny termin rozmowy. Każdą rozmowę prowadzi nasz ekspert w oparciu o swoje pełne doświadczenie i wiedzę.