13.10.2022

KnowBe4 bezkonkurencyjny w kategorii rozwiązań Security Awareness Training

KnowBe4 kolejny raz zdeklasowało konkurencję. Tym razem w najnowszym raporcie G2 Grid porównującym dostawców narzędzi wspomagających realizację programów Security Awareness są niekwestionowanym liderem.

Raport ten jest tym cenniejszy, że powstaje w oparciu o recenzje użytkowników, uwzględniając ich opinię i satysfakcję z produktu.

Security Awareness Training Software

Na podstawie ponad 905 recenzji klientów G2, KnowBe4 jest najwyżej ocenianą platformą szkoleniową w zakresie świadomości bezpieczeństwa, z 99% użytkowników oceniających 4 lub 5 gwiazdek. Platforma KnowBe4 otrzymała również 95% oceny jakości wsparcia, 92% łatwości użytkowania i 96% łatwości współpracy. KnowBe4 ma najwyższy wynik G2 i największą obecność na rynku wśród wszystkich dostawców ocenianych w raporcie.

KnowBe4 dostarcza tysiącom organizacji na całym świecie narzędzia do realizacji i automatyzacji programów podwyższających świadomość użytkowników na cyberzagrożenia (Security Awareness).

KnowBe4 to światowej klasy, kompletne rozwiązanie skupiające w jednym miejscu wszystkie potrzebne narzędzia, takie jak: jedna z największych na rynku biblioteka szkoleń e-learningowych, automatyzację i pomiar kampanii szkoleniowych, automatyzację i pomiar testowych kampanii phishingowych, pomiar ryzyka czynnika ludzkiego, pomiar kultury bezpieczeństwa, narzędzia do zgłaszania zagrożeń czy automatyzację procesu analizy zagrożeń zgłaszanych przez użytkowników. KnowBe4 to kompletne rozwiązanie pozwalające na precyzyjne, skuteczne i świadome kształtowanie Kultury Bezpieczeństwa w każdej organizacji.

Jesteśmy dumni, będąc KnowBe4 Premier Partner i oferując naszym Klientom światowej klasy, najlepsze narzędzia na rynku.

Więcej informacji oraz dostęp do raportu znajduje się pod adresem:

https://blog.knowbe4.com/fall-2022-g2-grid-report-security-awareness-training-leader