13.10.2022

KnowBe4 uznany za lidera w obszarze Security Awareness Training przez firmę Forrester Research

Kolejny raz z rzędu KnowBe4 został uznany za lidera w The Forrester Wave ™: Bezpieczeństwo i rozwiązania szkoleniowe, Q1 2022. Wykorzystując 30 kryteriów wływających na ocenę, raport Forrester Wave klasyfikuje 11 dostawców na rynku Security Awareness Training w oparciu o ich aktualną ofertę, strategię i obecność na rynku.

KnowBe4 uznany za lidera w obszarze Security Awareness Training

KnowBe4 otrzymał najwyższe możliwe wyniki w 16 z 30 kryteriów oceny, w tym zakres treści, pomiar kultury bezpieczeństwa oraz obsługa klienta i sukces.

KnowBe4 to światowej klasy, kompletne rozwiązanie skupiające w jednym miejscu wszystkie potrzebne narzędzia, takie jak: jedna z największych na rynku biblioteka szkoleń e-learningowych, automatyzację i pomiar kampanii szkoleniowych, automatyzację i pomiar testowych kampanii phishingowych, pomiar ryzyka czynnika ludzkiego, pomiar kultury bezpieczeństwa, narzędzia do zgłaszania zagrożeń czy automatyzację procesu analizy zagrożeń zgłaszanych przez użytkowników. KnowBe4 to kompletne rozwiązanie pozwalające na precyzyjne, skuteczne i świadome kształtowanie Kultury Bezpieczeństwa w każdej organizacji.

Jesteśmy dumni, będąc KnowBe4 Premier Partner i oferując naszym Klientom światowej klasy, najlepsze narzędzia na rynku.

Przeczytaj raport Forrester Wave, aby dowiedzieć się, co naszym zdaniem wyróżnia KnowBe4.

Więcej informacji oraz dostęp do raportu znajduje się pod adresem:

https://www.knowbe4.com/forrester-wave-security-awareness-training