11.05.2023

KnowBe4 liderem narzędzi Security Awareness

KnowBe4 w raporcie G2 Grid Spring 2023 kolejny raz potwierdza, że jest niekwestionowanym liderem w obszarze narzędzi do realizacji programów Security Awareness.

Raport ten powstaje w oparciu o recenzje użytkowników, uwzględniając ich opinię i satysfakcję z użytkowania produktu. Na podstawie 1083 recenzji klientów G2, KnowBe4 jest najwyżej ocenianą platformą szkoleniową w zakresie świadomości bezpieczeństwa, z 99% użytkowników oceniających 4 lub 5 gwiazdek. Platforma KnowBe4 otrzymała również 95% oceny jakości wsparcia oraz 92% łatwości użytkowania. KnowBe4 ma najwyższy wynik G2 i największą obecność na rynku wśród wszystkich dostawców ocenianych w raporcie.

KnowBe4 to światowej klasy, kompletne rozwiązanie skupiające w jednym miejscu wszystkie potrzebne narzędzia, takie jak: jedna z największych na rynku biblioteka szkoleń e-learningowych, automatyzację i pomiar kampanii szkoleniowych, automatyzację i pomiar testowych kampanii phishingowych, pomiar ryzyka czynnika ludzkiego, pomiar kultury bezpieczeństwa, narzędzia do zgłaszania zagrożeń czy automatyzację procesu analizy zagrożeń zgłaszanych przez użytkowników. KnowBe4 to kompletne rozwiązanie pozwalające na precyzyjne, skuteczne i świadome kształtowanie Kultury Bezpieczeństwa w każdej organizacji.

Nie czekaj do incydentu! Jeżeli chcesz poznać produkty KnowBe4, dowiedzieć się jak skutecznie zaprojektować i wdrożyć program Security Awareness nowej generacji dostosowany do Twojej firmy skontaktuj się z nami już dzisiaj i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Więcej informacji oraz dostęp do szczegółowych danych z raportu znajduje się pod adresem: https://blog.knowbe4.com/spring-2023-g2-grid-report-security-awareness-training

Wykorzystane grafiki są własnością KnowBe4® oraz G2®