03.05.2023

KnowBe4 zwycięzcą Winter 2023 Best Of Awards

Firma TrustRadius ogłosiła niedawno zwycięzców dorocznych nagród Winter Best Of Awards. W 2023 roku KnowBe4 zostało zwycięzcą w czterech kategoriach:

  • Best Of - za całokształt rozwiązania
  • Best Feature Set - za najlepszy zestaw funkcjonalności
  • Best Value for Price – za najlepszy stosunek wartości do ceny
  • Best Relationship

w grupie rozwiązań Security Awareness Training Software.

Co roku TrustRadius ocenia produkty na podstawie recenzji i opinii publikowanych przez klientów. Nagrody mają na celu pomoc kupującym w podjęciu świadomej decyzji dotyczącej wyboru technologii na podstawie zaufanych informacji. Na podstawie recenzji od użytkowników, TrustRadius przeprowadza również dodatkową weryfikację na podstawie analizy ich treści. Pod uwagę brane są takie czynniki jak:

  • Kluczowe dane analityczne dotyczące ponownego zakupu
  • Oczekiwania wdrożeniowe
  • Obietnice sprzedażowe i marketingowe

Podsumowanie uzyskanych wyników umożliwia wyłonienie trzech zwycięzców w każdej kategorii.

KnowBe4 ma ponad 50 000 zadowolonych klientów, którzy korzystają na co dzień z produktów KnowBe4. Wielu ze zweryfikowanych użytkowników wyraziło swoje uznanie dla działań firmy w postaci pozytywnych recenzji, co przyczyniło się niewątpliwie do zwycięstwa w kilku kategoriach. 

Będąc od kilku lat partnerem o najwyższym statusie KnowBe4 Premier Partner mamy ogromną satysfakcję, że mogliśmy dołożyć swoją „cegiełkę” do ich sukcesu.

Każdego dnia staramy się pomagać swoim klientom w podejmowaniu rozsądnych decyzji dotyczących bezpieczeństwa i wspólnie wzmacniać ich organizację w ochronie przed cyberzagrożeniami.

Bardzo chętnie zaprezentujemy Ci produkty KnowBe4 oraz doradzimy jak skutecznie je zaimplementować. 

Aby dowiedzieć się jak mogą Ci pomóc wzmocnić odporność na cyberzagrożenia w Twojej organizacji, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Źródło: https://blog.knowbe4.com/knowbe4-wins-2023-trustradius-best-software-awards