13.10.2022

Oversec pierwszym partnerem KnowBe4 o najwyższym statusie w Polsce

Mamy przyjemność poinformować, że jako pierwsza i jedyna firma w Polsce uzyskaliśmy najwyższy status partnerski KnowBe4 Premier Partner. Status ten jest zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy, ale też radości i olbrzymiej satysfakcji związanej z realizacją naszej pasji. To dzięki naszym Klientom mamy możliwość łączenia naszej unikalnej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania, wdrażając skuteczne rozwiązania wzmacniające Kulturę Bezpieczeństwa w organizacjach (Security Awareness Program). Udowadniamy, że człowiek z najsłabszego ogniwa może stać się dodatkowym i kluczowym elementem systemu bezpieczeństwa każdej organizacji współtworząc silną kulturę bezpieczeństwa, podwyższając znacząco odporność organizacji na cyberzagrożenia.

Jesteśmy dumni z partnerstwa z KnowBe4, ich zaufania i nieocenionego wsparcia w realizacji projektów a naszym Klientom dziękujemy za zaufanie!

Miarą naszej wiedzy i doświadczenia jest to, jak efektywnie potrafimy się nimi dzielić z innymi. Macie do dyspozycji Centrum Kompetencyjne, gdzie otrzymać można pomoc merytoryczną, procesową oraz techniczną dotyczącą realizacji programów Security Awareness na bazie narzędzi oferowanych przez KnowBe4.

Jako KnowBe4 Premier Partner oferujemy:

  • Informacje o produktach KnowBe4 które już są oraz za chwilę będą w ofercie
  • Demo oraz szkolenia produktowe
  • Wsparcie w przygotowaniu projektu budżetowego dla Twojej organizacji
  • Wsparcie merytoryczne w przygotowaniu projektu wdrożeniowego
  • Wsparcie przy realizacji lub całkowite przejęcie obowiązków prowadzenia programu (Security Awareness as a Service)

Z nami wszystko jest proste!